Veliša vraća stari sjaj

Izvor: Vesti-online.com, 12.Feb.2010, 13:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veliša vraća stari sjaj

Klub "Region Bambi Požarevac" iz Beča dobio je novu upravu i novog partnera sa kojim je potpisan sporazum o saradnji.

Što se nove uprave tiče od ove nedelje klub ponovo predvodi Veliša Živanović, koji se vratio na mesto predsednika posle duže pauze, potpredsednik je Aleksandar Pantić, sekretar Tamara Janković, blagajnik Branko Pantić, zamenik sekretara Slađana Ranimirov i zamenik blagajnika Darko Simić.

Takođe upravu čine dosadašnji predsednik Dejan Jović, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Milan Popović, Dejan Stojadinović, Vesna Golubović, Gordana Ranimirov, Radovan Cude i Aleksandar Milovanović.Nova uprava na čelu sa Živanovićem ima za cilj da vrati stari sjaj klubu koji postoji već 37 godina.

Inače, u sredu uveče, u prostorijama "Bambija", potpisan je sporazum o saradnji sa klubom "U inostranstvu". Radi se o društvu, koje postoji od 2004. i koje se bavi pružanjem informacija i savetovanjem stranaca iz oblasti zakona o strancima, zdravstva i socijalnih pitanja.

Tokom prošle godine ovo društvo je ostvarilo više od 680 informativnih razgovora i savetovanja.

Predstavnici društva "U inostranstvu" Đurica Nikolić i Elizabet Etman odlučili su se da se povežu sa "Bambijem" jer imaju zajedničke ciljeve, a to je da pre svega omladinu sklone sa ulica.

Klub "Bambi" trenutno ima 100 igrača u folklornoj sekciji i više od 200 članova.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.