Izvor: B92, 06.Feb.2002, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VUJANOVIC RAZGOVARAO S DZONSOM

Podgorica -- Crnogorski premijer Filip Vujanovic razgovarao je u Podgorici s direktorom Biroa za Evropske poslove pri Stejt departmentu Polom Dzonsom. U razgovoru, kome je prisustvovao i ambasador SAD u SRJ Vilijem Montgomeri, Vujanovic je istakao da je znacajna podrska americkih eksperata procesu sprovodjenja reformi u Crnoj Gori u oblasti privatizacije, reforme finansijskog, carinskog i spoljnotrgovinskog sistema, liberalizacije unutrasnjeg trzista. "Takodje je konstatovano postojanje razvojnih mogucnosti Crne Gore i to, pre svega, u oblasti turizma, poljoprivrede i privatizacije velikih sistema", navodi se u saopstenju.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.