U Srbiji sutra do 33 stepena

Izvor: Blic, 16.Avg.2013, 14:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Srbiji sutra do 33 stepena

U Srbiji će sutra preovladavati sunčano i toplo vreme, a najviša dnevna temperatura biće 33 stepena, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije.

U planinskim predelima na jugozapadu i jugu Srbije su posle podne mogući pljuskovi i grmljavina.

Biometeorološka prognoza za subotu

Biometeorološka situacija će biti povoljna za većinu hroničnih bolesnika. Izvestan oprez savetuje se osobama sa srčanim tegobama i hipertoničarima. Moguce meteoropatske >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << reakcije su umor, nesanica i glavobolja.

Duvaće slab, pretežno istočni vetar. Jutarnja temperatura biće od 12 do 19, a najviša dnevna od 29 do 33 stepena.

I u Beogradu će sutra biti pretežno sunčano i toplo sa temperaturom od 19 do 32 stepena. Duvaće slab istočni i jugoistočni vetar.

U Srbiji će u nedelju i ponedeljak biti sunačno i nešto toplije. Na planinama na jugu i jugozapadu zemlje mestimično su mogući kratkotrajni pljuskovi i grmljavine.

U utorak i sredu se očekuje osveženje, mestimično s kratkotrajnom kišom, pljuskovima i grmljavinom.

U četvrtak i petak će biti umereno toplo i uglavnom sunčano vreme. Samo će u južnim i centralnim krajevima biti promenljivo oblačno uz pojavu kratkotrajne kiše sa pljuskovima i grmljavinom.

U Beogradu se u narednih nedelju dana očekuju slične vremenske prilike.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

U Srbiji sutra do 33 stepena

Izvor: Akter, 16.Avg.2013

U Srbiji će sutra preovladavati sunčano i toplo vreme, a najviša dnevna temperatura biće 33 stepena, saopštio je Hidrometeorološki zavod Srbije

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.