Trivanova: Đilas me nije odbacio

Izvor: Glas javnosti, 01.Sep.2012, 14:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trivanova: Đilas me nije odbacio

BEOGRAD - Potpredsednica Demokratske stranke (DS) Jelena Trivan negirala je danas da je bilo ko u DS tražio njenu odgovornost i smenu i dodala da je napadaju oni koji žele da sakriju svoju odgvornost, iako nije učestvovala u vlasti niti je imala ijednu polugu moći unutar stranke.

"Nije važno što svako sa imalo razuma zna da odgovornost ne može da snosi onaj ko nije imao moć odlučivanja i da je to pokušaj da se neki drugi sakriju. U politici se živi od percepcije, pa je >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << od svake laži moguće napraviti istinu", navela je Trivan u pisanoj izjavi dostavljenoj agenciji Beta.

Jelena Trivan je rekla da je Đilas nije odbacio i da njih dvoje dele želju da osnaženu stranku vrate na scenu.

"Redovno komuniciramo. Baš kao i sa Borisom Tadićem. Žena u stranci ima isti položaj koji inače žena ima u društvu. Večito bez stvarne moći i snage, uvek drugorazredne kada se odlučuje i uvek prve kada se odgovornost snosi", navela je Jelena Trivan i dodala da nema razloga da ćuti jer nije napravila nikakvu grešku.

Prema njenim rečima, može da bude odgovorna samo zbog lojalnosti stranci, što "nije prekršaj nego vrlina".

"Imam privatnih problema i stranačke stvari me trenutno ne zanimaju" - zar doticna nije tako izjavila ovih dana?Bas me onda zanima kolika je ta njena zelja da zajedno sa Djilasom ozive stranku i vrate je na scenu.A i zasto bi se oko bilo cega trudila kad joj je tretman,kao zeni,u toj stranci los?Nekima je zaista bolje da cute i ne daju nikakve izjave!!!A da ti ipak Jeco resavas privatne probleme?

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.