Izvor: Nezavisne Novine, 12.Nov.2013, 08:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slavska trpeza »proguta« 650 KM
BANJALUKA - Sezona krsnih slava, koja je sve bliže, pravoslavnim vjernicima pored iščekivanja donosi i glavobolje, budući da je za slavsku trpezu potrebno potrošiti oko 650 maraka.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Slavska trpeza »proguta« 650 KM
Izvor: Capital.ba, 12.Nov.2013
BANJALUKA, Sezona krsnih slava, koja je sve bliže, pravoslavnim vjernicima pored iščekivanja donosi i glavobolje, budući da je za slavsku trpezu potrebno potrošiti oko 650 maraka. Svaki domaćin trudi se ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





