Raste broj obolelih od Alchajmera

Izvor: Mondo, 20.Apr.2012, 13:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Raste broj obolelih od Alchajmera

Broj obolelih od Alchajmerove bolesti i demencije u svetu raste pa je neophodno na vreme prepoznati prve znake bolesti kako bi se uspostavila dijagnoza i započelo lečenje, rečeno je na simpozijumu "Treće doba u svetu koji se menja" održanom u okviru 14. nacionalnog kongresa Udruženja psihijatara Srbije.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Srbi u alkoholu traže rešenje za probleme

Izvor: NoviMagazin.rs, 20.Apr.2012

Prosečan srpski zavisnik od alkohola ima 45 godina i pije da bi rešio probleme, rečeno je danas na okruglom stolu u okviru 14. Nacionalnog kongresa Udruženja psihijatara Srbije.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.