Izvor: B92, 07.Okt.1999, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radio Indeks iskljucen iz ANEM-a

Prvi ljudi Radio Indeksa, Nenad Cekic i Aleksandar Vasic, pokusali su danas da objasne novinarima zbog cega je ova stanica iskljucena iz Asocijacije nezavisnih elektronskih medija. Ponavljajuci optuzbe na racun celnika ANEM-a da su monopolizovali odlucivanje u Asocijaciji nedozvoljavanjem pridruzenim clanovima da postanu punopravni clanovi ANEM-a, Cekic je odluku o iskljucenju Radio Indeksa iz ovog poslovnog udruzenja okarakterisao kao glupu i pokusaj, kako rece, atentata na Indeks. "Sve ovo, medjutim, nece spreciti ovu, po internim istrazivanjima, najslusaniju radio stanicu u Beogradu da nastavi sa razvojem", tvrdi Nenad Cekic.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.