Izvor: B92, 07.Okt.1999, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radio Indeks iskljucen iz ANEM-a
Prvi ljudi Radio Indeksa, Nenad Cekic i Aleksandar Vasic, pokusali su danas da objasne novinarima zbog cega je ova stanica iskljucena iz Asocijacije nezavisnih elektronskih medija. Ponavljajuci optuzbe na racun celnika ANEM-a da su monopolizovali odlucivanje u Asocijaciji nedozvoljavanjem pridruzenim clanovima da postanu punopravni clanovi ANEM-a, Cekic je odluku o iskljucenju Radio Indeksa iz ovog poslovnog udruzenja okarakterisao kao glupu i pokusaj, kako rece, atentata na Indeks. "Sve ovo, medjutim, nece spreciti ovu, po internim istrazivanjima, najslusaniju radio stanicu u Beogradu da nastavi sa razvojem", tvrdi Nenad Cekic.










