Izvor: B92, 12.Nov.2013, 16:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Racija u Češkoj zbog marihuane
Prag -- Češka policija započela istragu protiv 45 osoba nakon što je pretražila oko 100 prodavnica širom zemlje, u kojima se prodavao materijal za uzgajanje marihaune.
Policija je navela da je pretresla oko 100 objekata širom zemlje prošle sedmice. Pored 45 uhapšenih koji su radili u njima, policija je privela još 32 ljudi zbog, kako se sumnja, nezakonitih aktivnosti.
Vlasnici prodavnica su, kako se terete, kršili zakon tako što su prodavali svu potrebnu opremu za kućno uzgajanje marihuane.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








