Pucnjava u južnom delu Kosovske Mitrovice

Izvor: Studio B, 04.Mar.2012, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pucnjava u južnom delu Kosovske Mitrovice

Tri osobe su povređene u pucnjavi koja se dogodila u južnom delu Kosovske Mitrovice, izjavio je regionalni portparol kosovske policije Besim Hoti.

Hoti je u izjavi Tanjugu precizirao da su tri osobe povređene vatrenim oružjem a tri uhapšene nakon pucnjave, kasno sinoć u južnom delu Mitrovice kada je došlo do sukoba između dve grupe mladih.

Incident se dogodio nešto pre ponoći, rekao je Hoti, dodajući >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << da mu je prethodila svađa između ove dve grupe mladih Albanaca koja se dogodila pre nekoliko dana.

Povređeni su prebačeni u Klinički centar u Prištini, nalaze se van životne opasnosti i pod nadzorom su policije, rekao je on.

Hoti je istakao da je trojici uhapšenih mladića određeno policijsko zadržavanje do 48 sati. Svih šest lica koja su bila uključena u ovaj incident osumnjičeni su za teško krivično delo pokušaj ubistva, kazao je Hoti.

On je dodao da je sreća što u trenutku pucnjave nije bilo prolaznika na ulici čime je, kako je istakao, izbegnuta tragedija. Pucnjava, koja se dogodila u neposrednoj blizini glavnog ibarskog mosta, čula se i u severnom delu Kosovske Mitrovice.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.