Psa bez vilice čeka operacija

Izvor: Kurir, 08.Nov.2012, 07:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Psa bez vilice čeka operacija

SUBOTICA - Pomozite Lakiju!

Laki je pas mešanac koji je pronađen u smeću u Pljevljima bez donje vilice i koji je nedavno pronašao utočište u subotičkom azilu.

On je bez vilice ostao tako što mu je najverovatnije čovek namerno naneo povredu ili zbog toga što ga je napao krvoločan pas usled priprema za borbu pasa.

S obzirom na to da ovaj umiljati pas željan života ne može biti operisan u Podgorici, devojka koja ga je pronašla potražila >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je pomoć putem društvenih mreža. Na njegovu sreću, javila se Sabina iz azila „Alex“ u Subotici i, uz pomoć dobrih ljudi, Laki je transportovan i očekuju ga dve operacije, vredne ukupno 300 evra. Svi ljudi dobre volje mogu pomoći uplatom na račun Udruženja građana Društvo za zaštitu životinja Alex u Banci Intezi na broj: 160-122093-69.

(S. I.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.