Izvor: Blic, 29.Jun.2010, 21:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Promocija debi albuma grupe "Ika"
Beogradska grupa "Ika" objavila je debitantski album "Sweet Path of Gold", koji može da se kupi u beogradskoj prodavnici ploča "Pinball Wizard Records" (Eurocentar, Makedonska 30) i prodavnici Supermarket. Koncertna promocija albuma biće održana u petak, 2. jula, u beogradskom klubu "Blow Up" (Bulevar Despota Stefana 36 a) u 21 čas.
Grupu "Ika" čine pevačica Ivana Smolović, Darko Živić (gitara), Marija Jovanović (violina), Nemanja Ćalić (bas) i Miloš Popović (bas).
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Osim članova grupe, na albumu gostuju članovi sastava "Mothership Orchestra" i Vlada iz grupe "Ventolin". Uz kupljenu ulaznicu za koncert u petak, po ceni od 400 dinara, posetioci će dobiti i primerak albuma "Sweet Path of Gold".
"Ika" je najzapeženiji uspeh dosad imala s pesmom "Bubble", koja se našla na cenjenoj kompilaciji nove srpske muzičke scene "Jutro će promeniti sve", koju je sastavio Ivan Lončarević.
august song to heal my heart from vladimir miladinovic on Vimeo.











