Prohodna deonica magistrale gde se prevrnula cisterna

Izvor: RTS, 01.Apr.2017, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prohodna deonica magistrale gde se prevrnula cisterna

Šesnaest sati posle udesa u kome se cisterna koja je prevozila metan prevrnula u Negbini kod Nove Varoši, ova deonica magistrale je oko 10 časova otvorena za saobraćaj.
Procenjuje se da je posle prevrtanja cisterne u atmosferu otišlo oko 9.000 kubnih metara metana, a vatrogasci su tokom noći koristili penu kako bi smanjili koncentraciju tog gasa u vazduhu.
U toku su pripreme za izvlačenje i transport cisterne, a dok se to bude radilo, saobraćaj će opet, na kratko, biti obustavljen.
Za to vreme, vozači mogu koristiti lokalni put od Tavnika do Kokinog Broda.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.