Policajac potkradao kolegu?

Izvor: B92, 16.Avg.2013, 14:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policajac potkradao kolegu?

Čačak -- Policijskom službeniku Bojanu Slavkoviću (34) određena je mera zadržavanja zbog sumnje da je izvršio krađu, saopšteno je iz Policijske uprave.

Pripadnici čačanske kriminalističke policije odredili su meru zadržavanja B.S. iz Čačka, policijskom službeniku Policijske uprave Čačak zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa, navedeno je u saopštenju.

Osumnjičenom se na teret stavlja da je, u periodu od 8. do 12. avgusta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ove godine, iz kuće svog kolege V.B. odneo zlatni i srebni nakit, laptop računar, policijsku značku i izvesnu količinu municije za službeni pištolj.

On će danas, uz krivičnu prijavu, biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Čačku.

Takode, policijski službenik B.S. udaljen je iz Ministarstva unutrašnjih poslova i protiv njega je pokrenut disciplinski postupak, dodaje se u saopštenju.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.