Izvor: Nezavisne Novine, 02.Jun.2016, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poginuo vozač golfa iz Loznice

BIJELJINA - U saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Zvornik-Bijeljina u mjestu Srednji Šepak poginula je M.S. (45), koja je vozila automobil lozničkih registarskih tablica, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti /CJB/ Bijeljina.

" M.S. je preminula je od težine zadobijenih povreda u zvorničkoj bolnici oko 12.15 časova", rekao je portparol CJB Bijeljine Aleksandra Simojlović.

Nesreća se dogodila danas oko 10.30 časova kada su se sudarili golf dva kojim >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je upravljala M.S. i mercedes za čijim je volanom sjedio M.I. iz Pilice kod Zvornika. M.I je zadobilo tjelesne povrede i ukazana mu je ljekarska pomoć.

Zbog nesreće saobraćaj na magistralnom putu Zvornik-Bijeljina bio je u prekidu.

Uviđaj su obavili pripadnici Stanice javne bezbjednosti Zvornik.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.