Izvor: Vesti-online.com, 30.Nov.2013, 14:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podoficir pucao sebi u nogu
Podoficir Vojske Crne Gore Dalibor Nikolić (37) ranio se hicem iz pištolja u krugu Vojno-medicinskog centra (VMC) u Podgorici.
Foto: Ilustracija
Nikolić je u bio na straži u VMC-u, a oko 23.00 časa iz službenog oružja ispalio je metak, koji mu je prošao kroz desnu butinu.
Nakon što mu je u VMC-u pružena prva pomoć, prebačen je u Klinički centar Podgorica, gde je operisan, javili su crnogorski mediji.
Posle hirurške intervencije, njegovo zdravstveno stanje je stabilno.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












