Izvor: B92, 25.Dec.1999, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podgoricka posta odbila da primi telegram za Vujanovica

Podgoricka posta odbila je da primi telegram koji je gradjanin Marko Asanovic uputio crnogorskom premijeru Filipu Vujanovicu trazeci od njega da "podnese neopozivu ostavku". Kako pise podgoricki dnevnik "Dan" u subotnjem broju, sluzbenica poste je saopstila Asanovicu da je telegram odbijen posle "konsultacija sa direktorom poste". Asanovic je za dnevnik "Dan" izjavio da nije clan nijedne politicke partije i da je telegram napisao kao obican gradjanin. "U telegramu sam pozvao Filipa Vujanovica da u interesu naroda podnese hitnu i neopozivu ostavku na funkciju predsednika vlade i da se vrati prvobitnom pozivu - advokaturi", rekao je Asanovic.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.