Izvor: B92, 25.Dec.1999, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podgoricka posta odbila da primi telegram za Vujanovica
Podgoricka posta odbila je da primi telegram koji je gradjanin Marko Asanovic uputio crnogorskom premijeru Filipu Vujanovicu trazeci od njega da "podnese neopozivu ostavku". Kako pise podgoricki dnevnik "Dan" u subotnjem broju, sluzbenica poste je saopstila Asanovicu da je telegram odbijen posle "konsultacija sa direktorom poste". Asanovic je za dnevnik "Dan" izjavio da nije clan nijedne politicke partije i da je telegram napisao kao obican gradjanin. "U telegramu sam pozvao Filipa Vujanovica da u interesu naroda podnese hitnu i neopozivu ostavku na funkciju predsednika vlade i da se vrati prvobitnom pozivu - advokaturi", rekao je Asanovic.






