Izvor: Vesti-online.com, 30.Mar.2011, 00:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pacoli: Poštovaću odluku suda
Predsednik samoproklamovane republike Kosovo Bedžet Pacoli izjavio je da će ispoštovati odluku Ustavnog suda Kosova i da će uskoro saopštiti svoju odluku. Ustavni sud Kosova saopštio je juče da je Pacoli protivustavno izabran za predsednika Kosova, nakon žalbe Demokratskog saveza Kosova i Alijanse za budućnost Kosova da je nedostatkom kvoruma prekršena procedura izbora predsednika.
Pacoli je u intervjuu Radioteleviziji Kosova rekao da još nije dobio odluku suda o načinu >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << izbora predsednika Kosova.
"Verujem, najkasnije do sutra ću biti zvanično obavešten o toj odluci. Međutim, kao što sam rekao ranije, ja ću poštovati odluku Ustavnog suda", rekao je Pacoli, dodajući da su "odluke Ustavnog suda svete i treba ih poštovati".
Nakon odluke Ustavnog suda, Pacoli će biti primoran da podnese ostavku ili će njegova smena biti inicirana u Skupštini Kosova.
Nastavak na Vesti-online.com...
















