Izvor: Kurir, 08.Jun.2013, 17:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PROMAŠIO ZEMLJU: Otišao u Litvaniju umesto u Letoniju!
Izvesni Mustafa nije stigao da bodri BiH na meču sa Letonijom
SARAJEVO - Jedan navijač reprezentacije Bosne i Hercegovine koji je krenuo da bodri svoj nacionalni tim, umesto u Letoniju doputovao je u Litvaniju.
BiH je sinoć igrala u Rigi i pobedila selekciju Letonije s 5:0 u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014. godine. Popularni "zmajevi" na ovom meču imali su veliki broj navijača.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Izvesni Mustafa je krenuo da bodri BiH, ali je promašio grad i zemlju. On je doputovao u Litvaniju, a onda se na Fejsbuku zapitao zašto nema nikog od njegovih zemljaka i kada počinje utakmica.
Ubrzo je stigao odgovor da je promašio zemlju i da se utakmica igra u Letoniji. Mustafa se nije predavao i zapitao se kada ide prvi voz ka Letoniji, što je izazvalo veliki smeh kod njegovih prijatelja na FB, jer nije uspeo da stigne na utakmicu.
PROMAŠIO ZEMLJU: Otišao u Litvaniju umesto u Letoniju!
Izvor: medio.rs, 08.Jun.2013
Izvesni Mustafa nije stigao da bodri BiH na meču sa Letonijom







