Izvor: B92, 07.Feb.2002, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PREDSTAVNICI SO RAZGOVARALI SA ADMINISTRATOROM UNMIK-A
Kosovska Mitrovica -- Predstavnici Skupstine opstine Kosovske Mitrovice razgovarali su u cetvrtak popodne sa administratorom UNMIK-a Dzonom Rodzersom, ali nije pronadjeno resenje za situaciju nastalu nakon odluke UNMIK-a da ukine SO i umesto nje formira Kancelariju za zajednice.
Sindikalni predstavnici ostali su pri zahtevu da svi radnici ostanu i rade u opstinskoj Skupstini, a administrator UNMIK-a obecao je da ce se zaloziti za povecanje broja radnika u Kancelariji ali ne i za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dalji rad SO i njenih organa. Razgovori sa politickim predstavnicima Srba i clanovima Koordinacionog centra bice nastavljeni, a radnici opstine i ostalih ustanova koje se finansiraju iz opstinskog budzeta nastavice svakodnevne proteste kako bi se izborili da ostanu i rade na svojim radnim mestima.





