Izvor: B92, 19.Sep.1999, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od subote uvece ometa se emitovanje programa Studija B

Beogradjani i stanovnici dela Srbije od 20 sati u subotu ne mogu da prate program Studija B jer je signal te stanice ometan, receno je agenciji Beta u Studiju B. U izjavi za Radio B2 92 direktor Studija B Dragan Kojadinovic rekao je da su svi u Studiju B ogorceni jer ovo "vise nije ni rat za medije, ni rat izmedju medija". "Bojim se da je ovo nesto mnogo ozbiljnije i da je pocetak onoga sto mozda kao avet ovih dana ili poslednjih meseci kruzi nad ovim nasim prostorima", rekao je Kojadinovic >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i dodao: "Mi smo dobili pre neki dan povodom nase prijave Saveznom ministarstvu telekomunikacija jedan odgovor od njih u kome se kaze da je Savezno ministarstvo obavljajuci poslove iz svog delokruga iz ispitavanja i delovanja na terenu utvrdilo da se sa lokacija u susednim drzavama, odnosno sa brodova i aviona, ometa emitovanje jugoslovenskih radio i tv-stanica. Prema nasim saznanjima nije rec o tome, i mi cemo pokusati da snimimo koje su to lokacije sa kojih se ometaju programi Studija B", rekao je Kojadinovic nazvavsi saopstenje Ministarstva sprdacinom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.