Izvor: Kurir, 13.Avg.2008, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NEMA PARALELE S OSETIJOM

BEOGRAD, 13. avgust 2008. (FoNet) - Predsednik Kosova Fatmir Sejdiju je izjavio da je Kosovo slučaj za sebe i da ne postoji paralela između Kosova i Južne Osetije, javljaju danas prištinski mediji. Sejdiju je na konferenciji za novinare u Čaglavici, takođe, rekao da ostajanje UNMIK u severnom delu Kosova ne znači podelu Kosova i da je integritet Kosova zagarantovan.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Kosovo je slučaj sui generis

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 13.Avg.2008

Predsednik Kosova Fatmir Sejdiu ocenio je da se Kosovo ne može uporediti ni sa kakvim drugim slučajevima u svetu, pa samim tim ni sa poslednjim događajima u Gruziji. I kosovski politički analitičari smatraju da se ne mogu uspostaviti paralele između Kosova i Gruzije.

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.