Loznica dobila struju

Izvor: RTS, 12.Nov.2014, 16:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Loznica dobila struju

Oko 13.30 ceo grad Loznica i okolna naselja ostala su bez struje zbog krađe kabla u napuštenoj fabrici "Viskoza". U međuvremenu je kvar otklonjen i struja je ponovo stigla u Loznicu.

Zbog presecanja 35-kilovoltnog kabla u "Viskozi" bez napona su ostale dve glavne trafostanice i dalekovod koji strujom snabdeva to područje.

U međuvremenu je stigla struja iz BiH i na taj način su se snabdele bolnica i policija.

Ekipe koje su izašle na teren, uspele su ponovo da uspostave snabevanje strujom Loznice i okoline.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Loznica dobila struju

Izvor: Studio B, 12.Nov.2014

Oko 13.30 ceo grad Loznica i okolna naselja ostala su bez struje zbog krađe kabla u napuštenoj fabrici "Viskoza". U međuvremenu je kvar otklonjen i struja je ponovo stigla u Loznicu...Zbog presecanja 35-kilovoltnog kabla u "Viskozi" bez napona su ostale dve glavne trafostanice i dalekovod koji strujom...

Nastavak na Studio B...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.