Izvor: RTS, 12.Nov.2014, 16:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Loznica dobila struju
Oko 13.30 ceo grad Loznica i okolna naselja ostala su bez struje zbog krađe kabla u napuštenoj fabrici "Viskoza". U međuvremenu je kvar otklonjen i struja je ponovo stigla u Loznicu.
Zbog presecanja 35-kilovoltnog kabla u "Viskozi" bez napona su ostale dve glavne trafostanice i dalekovod koji strujom snabdeva to područje.
U međuvremenu je stigla struja iz BiH i na taj način su se snabdele bolnica i policija.
Ekipe koje su izašle na teren, uspele su ponovo da uspostave snabevanje strujom Loznice i okoline.
Loznica dobila struju
Izvor: Studio B, 12.Nov.2014
Oko 13.30 ceo grad Loznica i okolna naselja ostala su bez struje zbog krađe kabla u napuštenoj fabrici "Viskoza". U međuvremenu je kvar otklonjen i struja je ponovo stigla u Loznicu...Zbog presecanja 35-kilovoltnog kabla u "Viskozi" bez napona su ostale dve glavne trafostanice i dalekovod koji strujom...





