Lepa Brena sa gipsom na obe ruke

Izvor: Blic, 25.Jul.2014, 17:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lepa Brena sa gipsom na obe ruke

Najpoznatija srpska pevačica Lepa Brena povređena je jutros u Hrvatskoj. Iako su hrvatski mediji objavili da je imala tešku saobraćajnu nesreću na putu ka Makarskoj, izgleda da je povreda sasvim drugačije prirode.

Kako "Blic" saznaje iz njene PR službe, Brena je pala jutros na doručku i tom prilikom je slomila ruke i trenutno se nalazi u bolnici.

Lepa Brena i Boba Živojinović odmarali su u Novom Vinodolskom u Hrvatskoj, što čine svakog leta. Pevačica je sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << suprugom bila na doručku kada se saplela, pala i slomila desnu ruku u zglobu. Do daljnjeg neće nastupati, a otkazani su nastupi u Makarskoj i Bihaću.

Hrvatski mediji napisali su da je pevačica u saobraćajnoj nesreći polomila obe ruke i da se nalazi u kritičnoj situaciji.

Vest na hrvatskim medijima je zaista strašna

Na fejsbuk stranici Viktora Ernesta Živojinovića objavljena je fotografija Lepe Brene u bolnici, sa obe ruke u zavoju, sa porukom "Pozdrav svima, sve je ok".

Post by Viktor Ernest Zivojinovic.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.