Izvor: Vesti-online.com, 01.Nov.2014, 22:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JSL: Novi Pazar hoće u Evropu, Čuka ne dozvoljava
Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:1 u utakmici 11. kola Super lige Srbije.
FOTO: Ilustracija
Novi Pazar je do trijmufa nad Nišlijama došao posle preokreta. Radnički je do prednosti došao u 19. minutu, kada je Bratislav Punoševac glavom, posle centaršuta Aleksandra Jovanovića s desne strane, savladao Zlatka Zečevića. Golu Radničkog prethodila je greška fudbalera Novog Pazara na sredini terena.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
Ipak, Novi Pazar je do poluvremena uspeo da stigne do preokreta. Prvo je Bruno Olivera de Matos u 42. minutu doneo izjednačenje, a već je u naredom napadu domaća ekipa povela. Na 2:1 povisio je Dejan Rusmir iz jedanaesterca, koji je skrivio Jovanović upravo nad strelcem drugog gola za Novi Pazar. Konačan rezultat na Gradskom stadionu u Novom Pazaru postavio je Admir Kecap u 69. minutu.
Novom Pazaru je ovo treća uzastopna prvenstvena pobeda, pa sada zauzima peto mesto sa 19 bodova, dok je Radnički 14. sa devet.
Napredak je slavio golom Božovića u 48. minutu na gostovanju Borcu u Čačku, dok je Čukarički pogotkom Matića u 69. minutu savladao Mladost.
Nastavak na Vesti-online.com...











