Izvor: B92, 28.Jan.2022, 09:22
"Highway to Hell", bukvalno VIDEO
Čikago -- Zima je okovala Čikago, a temperature su opasno pale u minus. Gradske vlasti stoga pokušavaju na sve načine da omoguće da grad i službe funkcionišu.
Jedan od ustaljenih problema prilikom hladnih zimskih dana u tom američkom gradu je služba železničkog saobraćaja. Naime, usled veoma niskih temperatura šine se lede, što onemogućava vozovima da normalno saobraćaju.
Jedan od načina na koji se gradske vlasti dovijaju da reše taj problem je kontrolisano >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << paljenje šina, u bukvalnom smislu, što znači da se duž šina podmeće požar kako se šine ne bi zaledile.
Pogledajte u VIDEU kako to izgleda.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.








