Izvor: B92, 02.Apr.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GENERAL KRSTIC RAZGOVARAO S KFOROM O ZONI D

Predsednik drzavnog koordinacionog tela za jug Srbije Nebojsa Covic u Medvedji razgovara s predstavnicima KFOR povodom priprema za ulazak srpskih snaga bezbednosti u deo kopnene zone bezbednosti u sektoru D. Tokom popodneva s predstavnicima KFOR je, u selu Merdare, razgovarao komandant Zdruzenih snaga bezbednosti, general potpukovnik Ninoslav Krstic. 'Govorilo se o tehnickim detaljima vezanih za ulazak u zonu D. Pominjali smo neke termine, ali su oni jos neizvesni, nisu potvrdjeni, ja ne bih zeleo da se vezujem za njih. Ja se nadam da ce to biti vrlo brzo, za nekih desetak dana', izjavio je Krstic za B92.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.