Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Maj.2012, 21:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fontana ispred Glavne pošte
Ispred Glavne pošte u Takovskoj ulici u petak je počela da radi fonatana, a na klupama postavljenim oko nje nalaze se mesingane pločice sa imenima najznamenitijih poštara.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Otvorena fontana ispred Glavne pošte
Izvor: Akter, 18.Maj.2012
Ispred Glavne pošte u Takovskoj ulici večeras je puštena u rad fonatana, a na klupama postavljenim oko nje nalaze se mesingane pločice sa imenima najznamenitijih poštara
Centar Beograda bogatiji za Poštarsku fontanu
Izvor: Mondo, 18.Maj.2012
Ispred Glavne pošte u Takovskoj ulici večeras je puštena u rad fonatana oko koje su mesingane pločice sa imenima najznamenitijih srpskih poštara.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







