FUDBALERI PARTIZANA: Osvetićemo košarkaše

Izvor: Kurir, 18.Feb.2013, 12:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FUDBALERI PARTIZANA: Osvetićemo košarkaše

Crno-beli sa velikom pažnjom posmatrali košarkaški večiti derbi i razočarani porazom obećali da će pobediti fudbalere večitog rivala

PORTOROŽ - Fudbaleri Partizana, koji se trenutno nalaze na pripremama u Portorožu, sa velikom pažnjom su pratili košarkaški večiti derbi.

Dva "video bima" u obliku >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << laptopa bila su instalirana u hotelu u kome su odseli crno-beli. Jedan je bio postavljen za trenere i rukovodstvo, a drugi za fudbalere.

Kako prenosi zvanični sajt aktuelnog šampiona Srbije, članovi crno-bele ekspedicije su toliko bučno navijali da su ostali gosti hotela vrlo brzo "pobegli" uz čuđenje i nevericu, jer nisu mogli da shvvate šta se to tako dramatično dešava.

Igrači su na spratu i hodniku zajednički posmatrali utakmicu napravivši atmosferu kao na Jugu. Na kraju su bili tužni zbog poraza, ali i obećali da će "osvetiti" košarkaše u fudbalskom derbiju koji se igra 18. maja na stadionu u Humskoj.

Fudbaleri će naredno iskušenje na pripremama imati u utorak od 17 časova. Meč protiv Kopra biće prenošen na kanalu Sport klub plus.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Košarka

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.