Izvor: Blic, 20.Avg.2012, 08:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FOTO: Anja Rubik i Saša Knežević u Beogradu
Jedna od najpoznatijih manekenki sveta Anja Rubik prošetala je juče Kalemegdanom, sa kolegom i suprugom Sašom Kneževićem.
Popularni modni par provešće u prestonici Srbije nekoliko dana gde su došli na kratak odmor.
Juče su nakon kratke šetnje zajedno sa prijateljima poslepodne proveli u poznatom lokalu u Beogradu.
Bez šminke i ležerno odevena, Anja je podsećala na beogradsku tinejdžerku koja je izašla u šetnju, a ne na Viktorijinog anđela. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Anja i Saša često zajedno posećuju beograd, a maneken je jednom prilikom otkrio:
- Stalno smo izlazili. Obožavala je da đuska uz našu muziku, igrala je na stolu - rekao je Saša..
Povezane vesti: Saša i Anja: Imaćemo trubače na venčanju










