Izvor: Blic, 14.Jun.2014, 14:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Duško Šarić strahuje za život
Pljevljak Duško Šarić, nedavno je budvanskim policijskim inspektorima rekao da se ne oseća potpuno sigurno i da strahuje za život, potvrdilo je "Vijestima" više izvora uz policije.
Mlađi brat optuženog Darka Šarića, danima se sa suprugom Ninom Paskaš i porodicom odmara u budvanskom u hotelu “Mediteran”.
On je prošle sedmice, nakon što je stigao u Budvu, prijavio svoj dolazak tamošnjoj policiji, kada je inspektorima i kazao se ne oseća bezbedno, pišu Vijesti.
Najčitanije SADA:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













