Dortmund nadigrao Keln

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jan.2010, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U nedelju su odigrane dve preostale utakmice 18. kola nemačke Bundeslige, a najveće uzbuđenje viđeno je u Kelnu.

Fudbaleri gostujućeg Dortmunda uspeli su u nadoknadi vremena da dođu do sva tri boda zahvaljujući golu Grokrojva i pobede domaći Keln sa 2:3.

Iako su "milioneri" već nakon prvog poluvremena vodili sa 0:2 golovima Humlera, domaći "jarčevi“ se nisu predavali i do izjednačenja su došlu u samoj završnici utakmice.

Prvo je Mekkena u 82. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << minutu smanjio na 1:2, da bi Mohamed šest minuta kasnije poravnao rezultat – 2:2. Totalni preokret sprečio je Grokrajav u prvom minutu sudijske nadoknade.

Šalke je golom Kuranjija pobedio Nirnberg i tako ostao na drugom mestu Bundeslige sa 37 bodova, jednim manje od prvoplasiranog Leverkuzena koji je u subotu ubedljivo savladao Majnc (4:2) i jednim poenom više od minhenskog Bajerna.