Dobro došli u Raj - najveću javnu kuću u Evropi

Izvor: Vesti-online.com, 23.Okt.2010, 03:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dobro došli u "Raj" - najveću javnu kuću u Evropi

Jedna od najvećih javnih kuća u Evropi otvorena je na severu Španije pod nazivom "Raj" i zapošljavaće oko 150 prostitutki, piše španska štampa.

Javna kuća "Raj" otvorena je u mestu La Honkuera, ima 80 soba i dva salona. U objektu radi 150 prostitutki koje dnevno za hranu i sobu plaćaju po 70 evra.

Vlasnik Hoze Moreno rekao je listu "Pais" da želi da privuče klijente sa francuske strane granice, koji će plaćati u proseku 60 evra za pola sata sa prostitutkom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Moreno je optužen, ali ne i priveden, zbog navodne umešanosti u rad lanca za krijumčarenje muškaraca i žena iz Brazila koji su bili primorani da se bave prostitucijom.

Kataolonski viši sud naredio je gradskoj upravi da izda dozvolu za otvaranje javne kuće, i poništio odlku o odbijanju zahteva iz 2006. godine, piše list.

Nova javna kuća tvrdi da je najveća u Evropi, ali u Nemačkoj postoje slična mesta sa većim brojem soba.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.