Dačić razgovarao sa Klimkinom

Izvor: B92, 24.Sep.2014, 13:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić razgovarao sa Klimkinom

Ministar Ivica Dačić sastao se na marginama generalne debate 69. zasedanja Generalne skupštine UN sa ministrom inostranih poslova Ukrajine Pavlom Klimkinom.

Šefovi diplomatija dve zemlje razgovarali su juče o predsedavanju Srbije OEBS tokom naredne godine, saopštilo je ministarstvo spoljnih poslova Srbije.

Dačić je istakao da Srbija odgovorno pristupa predsedavanju, da će u svom radu biti objektivna i nepristrasna, kao i da će nastojati da sve >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << njene aktivnosti na najbolji mogući način doprinesu interesima Organizacije.

Takođe, na sastanku je dogovoren i nastavak saradnje između dve zemlje na bilateralnom i multilateralnom planu, navodi se u saopštenju.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić,   Rat u Ukrajini

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.