DK: Španci i Česi vode sa 2:1 u polufinalima

Izvor: Vesti-online.com, 15.Sep.2012, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DK: Španci i Česi vode sa 2:1 u polufinalima

Posle odigranih dubl mečeva u polufinalima Dejvid kupa, reprezentacija SAD je smanjila protiv Španije na 2:1, dok je Češka istim rezultatom povela protiv Argentine.

Majk i Bob Brajan

 

Prvu pobedu Španiji reprezentaciji SAD su doneli Bob i Majk Brajan koji su u dublu savladali Marsela Granoljersa i Marka Lopesa sa 3:1, po setovima 6:3, 3:6, 7:5, 7:5.

 

Česi su preokrenuli na 2:1 u Buenos Airesu posle pobede Berdiha i Štepaneka >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << nad Berlokom i Švankom sa 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 6:3.

 

U nedelju od 12 časova na programu su odlučujući mečevi u singlu. Na teren će najpre David Ferer i Džon Izner, a posle njih Nikolas Almagro i Sem Kveri.

 

U drugom polufinalu, na programu je derbi između Huana Martina del Potra i Tomaša Berdiha, odnosno Huana Monaka i Radeka Štepaneka.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.