Izvor: Kurir, 16.Jan.2013, 12:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čarli Šin puko jer nije pušio krek
Glumac je Letermanu rekao da ga pre dve godine nisu izbacili iz serije 'Dva i pol muškarca' jer je narkoman, nego zato što je imao slom živaca
LOS ANĐELES - Glumac Čarli Šin (47) izjavio je gostujući kod Dejvida Letermana (65) da ga pre dve godine nisu izbacili iz serije "Dva i pol muškarca" jer je narkoman, nego zato što je imao slom živaca. Šinu je u stvari rekao da mu je žao što nije pušio krek ili se ‘ubijao’ votkom i antidepresivima, kako su >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ga optuživali, jer onda sigurno ne bi pukao.
"Za razliku od poslednjih 30 godina, tada se nisam previše drogirao. Bio sam nesrećan zbog loših uslova na setu", objasnio je Čarli zašto je producenta serije Čaka Loria (60) nazvao iskompleksiranim crvom kog bi najradije zgazio.
Glumac se osvrnuo i na neprestano zabavljanje i izjavio da nema nameru da prestane.
"Nedavno sam se rasturio s gradonačelnikom Los Anđelesa Antoniom Vilaraigosom", pohvalio se. Gradonačelnika je upoznao i sa svojim ljubavnicama - pornoglumicama, ali nije otkrio što je Antonio (59) radio sa devojkama.
Charlie: Nisam narkoman, imao sam nervni slom!
Izvor: Tracara.com, 16.Jan.2013
Sheen poručuje da je iz serije ‘Dva i po muškarca’ izbačen zbog nervnog sloma Gostujući u emisiji The David Letterman Show problematični glumac Charlie Sheen šokirao je i voditelja, ali i gledaoce svojim priznanjima.“Žao mi je što nisam pušio krek ili se ubijao votkom i antidepresivima,...











