Autobus sa putnicima sleteo u kanal

Izvor: S media, 23.Dec.2011, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autobus sa putnicima sleteo u kanal

Autobus "Autoprevoza" sleto je jutros oko sedam časova u kanal na regionalnom putu Pranjani-Gornji Milanovac, zbog zaledjenog kolovoza u Leušićima na brdu Kremen.



U autobusu je bilo oko 30 putnika od kojih niko nije povredjen.


Četiri osobe povredjene noćas u Beogradu

G. Milanovac: Krao ćurke i ovce

Poginuo biciklista, drugi teško povređen

Mnogi su se peške vratili za Pranjane, a neki sede >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << na mestu udesa, čekajući da dodje mehanizacija iz Gornjeg Milanovca da izvuče autobus.

Vozač Boško Petrović je izjavio da je od kiše koja je padala protekle noći, kolovoz okovan ledom, a putari nisu posipali so, niti rizlu.

Na istom mestu, zbog leda, zaustavljen je još jedan autobus "Autoprevoza" sa 20 putnika koji je jutros u devet časova krenuo iz Pranjana za Gornji Milanovac.

(Beta, FOTO:RTS)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.