Izvor: Blic, 14.Jun.2011, 11:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Andželina kroz objektiv Eni Lebovic
Andželina Žoli je postala zaštitno lice modne kuće "Luj Viton" i pojavila se u interesantnoj kampanji koju je snimila čuvena Eni Lebovic.
Glumica je kampanju snimila u Kambodži, a na jednoj od reklama sedi u drvenom čamcu, bosa. Pozirala je u svojoj odeći, bez šminke i sa prirodnom kosom koja nije prošla kroz ruke frizera i stilista.
Takođe, pored nje na čamcu stoji tašna ove modne kuće, model "Alto", koji se više ne proizvodi.
Andželina jako >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << voli Kambodžu, a u ovoj zemlji je odavno usvojila i sada devetogodišnjeg Medoksa.
- Sviđa mi se što vidimo Andželinu u ovoj situaciji. Poruka o putovanjima je osnova našeg brenda. Ova kampanja je o posebnoj ženi i posebnom putovanju - rekao je Pijetro Bekari iz "Luj Vitona".
Pre Andželine kampanje za ovu modnu kuću su radili Bono, Baz Aldrin, Mihail Gorbačov, Madona, Skarlet Johanson i Skarlet Johanson.
U svom stilu, Andželina je donirala deo honorara koji je zaradila od kampanje u humanitarne svrhe.
Angelina Jolie u reklami za Louis Vuitton
Izvor: Domino Magazin, 14.Jun.2011
Ovo nije obična Louis Vuitton reklama, a ni Angelina Jolie nije obična žena, ili pak jeste..U okviru LV kampanje “Core Values” koju su ukrasile brojne slavne ličnosti, pojavljuje se i Angelina Jolie na fotografiji koju je snimila Annie Leibovitz...Za razliku od prethodnih visoko stilizovanih...
ANĐELINA ŽOLI NOVO LICE KUĆE „LUJ VITON“
Izvor: Kurir, 15.Jun.2011, 09:35
Šuškanja su bila istinita, Anđelina je novo zaštitino lice kuće „Luj Viton“! Međutim, Anđa ne bi bila Anđa da prilikom potpisivanja ugovora za ovaj slavni francuski brend nije postavila nekoliko važnih uslova, na koje su čelnici te kuće..Šuškanja su bila istinita, Anđelina je novo zaštitino...






