Adem Ljajić srušio Albaniju (VIDEO)

Izvor: SandzakPress.net, 08.Okt.2015, 23:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija, Albanija – Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je sa 0:2 Albaniju u Elbasanu, ostavivši više nego dobar utisak u utakmici visokog rizika koja za Srbiju takmičarski nije bila bitna jer su već izgubili šanse da se nađu na Evropskom prvenstvu, dok je domaćinima ovo bila prilika da naprave odlučujući korak ka EURO2016.  Asistencija i gol Adema Ljajica za 2:0 protiv Albanije Prvo je Aleksandar Kolarov pogodio >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << u 91. minutu posle idealne asistencije Adema Ljajića, a tri minuta kasnije i Ljajić je pogodio posle odlične kontre i maestralnog poteza. (sandzaklive.rs)
Pogledaj vesti o: Utakmica Srbija Albanija

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.