Ronaldo u 92 doneo bar bod Realu

Izvor: B92, 04.Maj.2014, 23:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo u 92' doneo bar bod Realu

Fudbaleri Real Madrida nisu iskoristili kiks gradskog rivala Atletika, pošto su u 36. kolu kod kuće igrali nerešeno sa Valensijom 2:2.

'Kraljevski' klub je treći sa 83 boda, pet manje od Atletika i dva od Barselone, ali i utakmicom manje.

U sredu Real igra zaostali meč sa Valjadolidom u gostima, a do kraja šampionata sastaju se sa Seltom u Vigu i sa Espanjolom u Madridu.

Valensija je dva puta vodila, golovima Matjea u 44. i Pareha u 65. minutu, Real je prvi put izjednačio preko Ramosa u 59, a u 92. minutu Ronaldo je doneo bod domaćima.