Izvor: Glas javnosti, Beta, 12.Maj.2010, 07:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poubijali se usred škole
TIRANA - U jednoj srednjoj školi na jugu Albanije u gradu Elbasanu dogodilo se dvostruko ubistvo, saopštila je albanska policija. Srednjoškolca Gerta Beja (20) ubio je u toku nastave tinejdžer Endrit Lambaj, koji je nakon toga izvršio samoubistvo.
Policija je saopštila da je Lambaj sa pištoljem u ruci utrčao u učionicu i naredio svim učenicima osim Gerta Beja (20) da izađu. "Tri metka su ispaljena i Beja je bio mrtav u svojoj klupi", navela je policija.
Napadač je >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << potom pobegao iz škole, ali je i sebi naneo smrtonosne povrede kada je video da ga policija juri. Prema navodima policije, Lambaj, koji živi u obliženjm gradu, usmrtio je vršnjaka iz ljubomore.
Elbasan se nalazi 55 kilometara južno od Tirane.




















