Meksiko: Ubijeno sedam lovaca na ajkule

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jul.2016, 21:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Meksiko: Ubijeno sedam lovaca na ajkule

Sedam lovaca na ajkule iz jedne porodice ubijeno u gradu Oahaka na jugu Meksika, saopštile su meksičke vlasti.

Tužilaštvo savezne države Oahaka saopštilo je da istraga ispituje da li je sedam lovaca na ajkule bilo uključeno u druge aktivnosti na moru. U saopštenju se ne navodi krijumčarenje droge koja se često prevozi uz obalu Meksika.

Istražitelji su naveli da su naoružani ljudi sinoć upali u jednu kuću i počeli da pucaju. Četiri čoveka su ubijena u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kući, a još troje je preminulo dok im je ukazivana pomoć. Jedna osoba je preživela pošto je ranjena u napadu.

U Oahaki uglavnom nema nasilja povezanog s drogom koje je zahvatilo većinu drugih meksičkih saveznih država.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.