Atina: Potuklo se 200 imigranata

Izvor: Vesti-online.com, 27.Maj.2010, 12:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atina: Potuklo se 200 imigranata

Trinaest državljana Bangladeša prebačeno je u bolnicu posle noćašnje masovne tuče dve grupe imigranata u centru Atine, saopštila je policija, dodajući da je u sukobu učestvovalo oko 200 ljudi.

Predstavnik policije je rekao da će 13 hospitalizovanih, pošto im se pruži neophodna medicinska pomoć, biti uhapšeno i poslato pred istražnog sudiju.

Agencija ANA prenosi da je sukob, u kome je bilo pripadnika više nacija, izbio na više mesta, uglavnom u klubovima >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i barovima. Intervenisale su jake policijske snage, koje su uhapsile nekoliko imigranata iz Bangladeša, Alžira i Palestine.

Policija je saopštila da u Atini nikada dosad nije zabeležena tako masovna tuča imigrantskih grupa, ali nije navela razlog ovom obračunu.

Grčka godinama spada među zemlje u koje stiže najveći broj ilegalnih imigranata, uglavnom iz Azije i sa severa Afrike.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.