KLALI U POLICIJSKOJ STANICI

Izvor: Kurir, 17.Jan.2012, 16:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KLALI U POLICIJSKOJ STANICI

KATMANDU - Protiv grupe nepalskih policajaca pokrenuta je istraga na osnovu optužbi da su jednu policijsku stanicu u Katmanduu koristili za klanje stoke u toku radnog vremena, saopštila je danas policija.

Policajci zaposleni u stanici na periferiji nepalske prestonice optuženi su da su uzimali stoku od lokalnog stanovništva, ubijali je i obrađivali meso za prodaju, prenosi AFP.

"Lokalni stanovnici su donosili svoje koze u stanicu i policijsko osoblje im je pomagalo u klanju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nakon čega bi prodavali meso", saopštio je zvaničnik policije u Katmanduu Diraj Pratap Šah.

Međutim, deset policajaca pod istragom tvrde da nisu krivi i da su samo pomagali lokalnoj zajednici.

Mlađi policijski oficiri u Katmanduu mesečno zarađuju samo 9.000 rupija (110 dolara) i često dopunjuju svoje plate dodatnim poslovima, navodi AFP.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.