Izvor: B92, 15.Mar.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Isplaćena nagrada zbog Mashadova
Moskva -- Federalna služba bezbednosti Rusije isplatila je obećenih 10 miliona dolara za informaciju o Aslanu Madhadovu.
Kako je saopštila ta služba, građani su se obratili FSB-u i saopštili informacije koje su dovele do tačnog mesta gde se nalazi Mashadov. "Tim građanima je isplaćena puna novčana nagrada. Ako to bude neophodno, biće im pružena pomoć u prelasku u drugi region Rusije ili u jednu od muslimanskih država", navodi se u saopštenju.
FSB navodi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je i ubuduće spreman da osigura bezbednost i novčanu nagradu građanima koji pruže tačne podatke o teroristima.
Mashadov je ubijen 8. marta u čečenskom selu Tolstoj-Jurt, a novčana nagrada za informaciju o njemu bila je obećana u septembru prošle godine.













