Bramerc pred ministrima EU

Izvor: S media, 14.Dec.2010, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bramerc pred ministrima EU

Glavni tužilac Haškog suda Serž Bramerc izvestio je danas ministre spoljnih poslova država-članica o saradnji država na Zapadnom Balkanu o saradnji s tim sudom.

Kako je javila HINA, pozivajući se na diplomatske izvore, Bramerc je na sastanku iza zatvorenih vrata uglavnom ponovio "iste ocene" koje je naveo i u izveštaju koji je podeno Savetu bezbednosti UN u Njujorku 6. decembra.

Nastavak procesa Karadžiću, Šešelj u sudnici

Tadić frustriran >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << zbog Holandije i D S STadić frustriran zbog Holandije i D S S

Bramercove primedbe veoma jasne

Šefovi diplomatija EU na današnjem sastanku rasparavljaju o procesu proširenja Unije, ondnosno na dnevnom redu su dokumenti koje je Evropska komisija objavila početkom novembra - strategija proširenja i izveštaji o napretku zemalja kandidata i potencijalnih kandidata.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.