Izvor: S media, 15.Jun.2011, 13:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezdan Terzić pušten na slobodu!
Nekadašnji predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić, pušten je danas iz pritvora, pošto je Viši sud u Beogradu prihvatio njegovo jemstvo, tako da će se on sa slobode braniti za optužbe o nelegalnim transferima igrača.
U saopštenju advokatske kancelarije Batić, jednog od Terzićevih branilaca, navodi se da su u svrhu jemstva prošle nedelje uknjižene nepokretnosti. Sud je ranije prihvatio jemstvo od milion evra.
Odloženo suđenje Bati >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Butoroviću
Bogdanov 24. juna pred sudom!
Benzema 14-godišnjakinji slao pornografiju?!
On mora da se odaziva na sve pozive suda i učestvuje u postupku koji se protiv njega vodi. Ako bi to prekršio, vratio bi se u pritvor, a sve uknjižene nepokretnosti pripale bi državi.
Terzić se tereti da je na nelegalnim transferima zaradio nekoliko miliona evra dok je bio direktor OFK Beograda. On je dve i po godine bio u bekstvu, a prošlog novembra se predao policiji.





