Izvor: Nezavisne Novine, 20.Jul.2016, 18:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žoov transfer u Zvezdu pusta želja

Nekadašnji napadač Mančester sitija i CSKA neočekivano je dospio u žižu srpske sportske javnosti, nakon što kineski mediji objavili da će se fudbaler Đangsua preseliti na Marakanu.

U razgovoru za Novosti, njegov bivši menadžer Milonja Đukić je pokušao da pojasni situaciju.

"Mislim da je to nemoguća misija. Ja više nisam menadžer Žoa, ali znam kolika su mu primanja. Pa, on je u Brazilu imao 140.000 dolara mjesečno i može kada hoće da se vrati. U Al >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Šababu iz Dubaija je primao dva miliona, a koliko ima u Kini možete da zamislite", rekao je Đukić za Novosti i dodao:

"Što se tiče Zvezde, možda bi mogao da dođe na pozajmicu, a opet, samo u slučaju da Kinezi plaćaju 90 odsto ugovora, a Zvezda, na primjer, 10, jer je to jedina realna opcija. Međutim, mislim da će do realizacije tog transfera teško doći".

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.