Zimonjić i Lodra bez finala

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Jul.2011, 19:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zimonjić i Lodra bez finala

Srpski dubl igrač Nenad Zimonjić i Francuz Majkl Lodra nisu uspeli da se plasiraju u finale Vimbldona u konkurenciji dublova posto su u polufinalu izgubili od najboljeg svetskog para, braće Boba i Majka Brajana iz SAD sa 6:4, 6:4, 6:7 (8:10), 6:7 (4:7), 9:7
Zimonjić i Lodra, šesti nosioci na turniru gubili su sa 2:0 u setovima, ali su ipak smogli snage da dobiju naredna dva, oba u taj brejku i izjednače. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal <<
U odlučujućem petom setu Zimonjić i Lodra prvi su napravili brejk, ali se Amerikanci nisu predavali, uzvratili su istom merom i ušlo se u neizvesnu završnicu.
Odluka je pala u 15 gemu, pri rezultatu 7:7 braća Brajan iskoristili su prvu od dve brejk lopte, poveli sa 8:7, a zatim na svoj servis overili plasman u finale.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.