Izvor: RTS, 29.Sep.2012, 18:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vukčević i dalje kritično
Boris Vukčević, koji je u petak svojim automobilom udario u kamion, i dalje se nalazi u kritičnom stanju. Vukčević se trenutno nalazi u komi koju su izazvali lekari.
Fudbaler nemačkog Hofenhajma Boris Vukčević i dalje se nalazi u kritičnom stanju posle teške saobraćajne nesreće, saopštio je danas portparol kluba Holger Tromp.
"U ovom trenutku zaista nije moguće dati bilo kakvu prognozu", kazao je Tramp novinarima ispred bolnice u Hajdelbergu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Vukčević se trenutno nalazi u komi koju su izazvali lekari, a ima povrede glave koje su opasne po život.
"Borićemo se svim silama za njega, jer znamo da bi on to želeo", kazao je generalni menadžer Hofenhajma Andreas Meler.
Vukčević je u petak na autoputu kod Bamentala svojim automobilom udario u kamion i sa teškim povredama prebačen je u bolnicu u Hajdelbergu. Kako se navodi, vozač kamiona prošao je samo sa lakšim povredama.
Dvadesetdvogodišnji fudbaler rođen je u Osijeku, ali je odrastao u Nemačkoj i igrao je za sve omladinske selekcije "pancera". U poslednje vreme spekulisalo se da bi mogao da postane A reprezentativac Hrvatske.























