Vigan želi golmana Real Madrida

Izvor: B92, 14.Feb.2013, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vigan želi golmana Real Madrida

Menadžer Vigana Roberto Martines je zainteresovan za golmana Real Madrida Antonija Adana.

Kako navode španski mediji, Martines želi da pojača konkurenciju na poziciji čuvara mreže, koju trenutno drži Ali Al-Habsi.

Adan je prošao kroz sve kategorije kluba sa "Santjago Bernabeua" pre nego što je stigao u prvi tim 2010. godine.

Ove sezone je odigrao tri utakmice, zahvaljujući sukobu Ikera Kasiljasa sa trenerom Žozeom Murinjom.

Španski golman je na meti nekoliko klubova Primere, pa će Martines imati težak posao da privoli Adana na selidbu u Englesku.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.